Kėbulo remontą patikėkite patyrusiems specialistams

Kiekvienas eismo įvykis – tai nemaloni patirtis jo dalyviams. Dažniausiai po susidūrimo labiausiai nukenčia automobilio kėbulas, kurį reikia profesionaliai remontuoti. Automobilio apgadinimo mastas gali skirtis. Esant rimtai kėbulo deformacijai po avarijos geriausia remontą patikėti patyrusiems specialistams. Nepriklausomai nuo pažeidimo dydžio ir tipo, dažniausiai reikia profesionalios automobilių dažytojo intervencijos, kurios dėka dažų danga atgaus savo pradinę spalvą ir blizgesį.

Kėbulo remontas

Kėbulo remontas apima šiuos darbus: dažų dangos atnaujinimas su užpildu ar be jo, dažų įbrėžimų pašalinimas, mažų ir didelių įdubimų ant automobilio kėbulo (įskaitant įdubimus po krušos ir kt.) taisymas, kėbulo priežiūra. Visa tai atliekame palaikydami klientą ir siūlome visą privalumų paketą – taupome laiką, pinigus ir nervus. Remlyga autoservisas teikia pilną paslaugų spektrą, kuriuo siekiama pagreitinti automobilio remonto procesą ir pasiekti palankiausią rezultatą.

Paslauga apima šiuos darbus:

  • Kėbulo lyginimas
  • Kėbulo remontas
  • Kėbulo dažymas

Kiekvienas kėbulo deformacijos remontas atliekamas naudojant moderniausias technologijas. Pirmiausia reikia išlaikyti tinkamus standartus. Mes atliekame kėbulo lyginimo ir dažymo darbus, atsižvelgdami į naujausius pasiekimus šioje srityje, bet tuo pačiu įsitikiname, kad mūsų darbo rezultatas būtų kuo geresnis.

Dėl kėbulo remonto
Parašykite mums


Remlyga paslaugos